معرفی خدمات امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبلیرانی در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز

  • اخبار
  • معرفی خدمات امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبلیرانی در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز

معرفی خدمات امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبلیرانی در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز

امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با حضور در «چهارمین نمایشگاه خودرو البرز» که 13 تیر ماه در محل موقت نمایشگاه‌های استان البرز آغاز به کار کرده است، خدمات خود را معرفی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران: در این نمایشگاه، خدمات امداد جاده‌ای، تعمیر در محل کار یا سکونت، حمل با خودروبرهای سبک و سنگین و دیگر خدمات این گروه امداد خودرویی به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی می‌شود.

همچنین به منظور ارج نهادن به بازدیدکنندگان، خدمات چکاپ و کارت‌های عادی و 20 درصد تخفیف اشتراک امداد خودروی کانون به صورت رایگان و خدمات تعمیرگاهی با اعمال 20 درصد تخفیف به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

در روز دوم نمایشگاه و پس از افتتاح رسمی توسط استاندار البرز، معاون استاندار از غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بازدید و در خصوص فعالیت‌ها و برنامه‌های این موسسه بین‌المللی با نمایندگان کانون گفتگو کرد.

امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در حال حاضر با به کارگیری تعداد 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 95 تعمیرگاه، 98 پایگاه امداد جاده‌ای، 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و با همکاری تعداد 10 شرکت خودرو ساز، آمادگی کامل خود را در خصوص ارائه خدمات امدادی شبانه روزی به هموطنان گرامی اعلام می‌کند.

در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز دستاوردهای شرکت‌های خودروسازی ایران و برخی کشورهای خارجی و محصولات 13 شرکت در 60 غرفه برای مدت 4 روز به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه علاوه بر خودروهای سواری، خودروهای تجاری و سنگین و همچنین موتورسیکلت و دوچرخه را نیز شامل می‌شود .

نمایشگاه مذکور تا 16 تیر ماه همه روزه از ساعت 18 تا 23 در محل موقت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان البرز پذیرای علاقه‌مندان است.