آغاز طرح تابستان 96 امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

  • اخبار
  • آغاز طرح تابستان 96 امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

آغاز طرح تابستان 96 امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

طرح تابستانی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از یکم تیرماه سال جاری و در آستانه تعطیلات عید سعید فطر آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران؛ با توجه به تقارن تعطیلات عید سعید فطر با آغاز دور جدید سفرهای تابستانی، پیش بینی می‌شود تقاضای سفر و حجم تردد در اکثر محورهای مواصلاتی استان‌های مختلف کشور افزایش قابل توجهی داشته باشد.

از همین رو، امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی امسال نیز همچون سال‌های گذشته، به منظور ارتقای ایمنی سفر و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران، ضمن حضور پر رنگ در تمامی راه‌ها و جاده‌های کشور، به هموطنان و گردشگران خدمات امدادی ارائه می‌کند.

مدیر امداد خودروی کانون با اشاره به نقش رانندگان و مسافران در انجام سفرهای ایمن، گفت: در راستای اجرای هر چه مطلوب تر طرح تابستانی 95 که تا یکم مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، از هموطنان عزیز انتظار می‌رود پیش از آغاز سفر، نسبت به بازدید فنی و رفع عیوب و مشکلات خودروی خود اقدام کنند.

رضا قاسمی نیا، افزود: همچنین نیاز است تا رانندگان، در طول مسافرت با آرامش کامل و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، به سفر خود ادامه داده و در مسیرهای پرترافیک نیز نهایت همکاری را با سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط داشته باشند.

وی یادآور شد: امداد خودروی کانون همچون سال‌های گذشته، با به کارگیری تعداد 1400 نیروی امدادی در قالب 66 نمایندگی، 22 شرکت امدادی تحت پوشش، 95 تعمیرگاه، 98 پایگاه امداد جاده‌ای، 890 دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و با همکاری تعداد 10 شرکت خودرو ساز، آمادگی کامل خود را در خصوص ارائه خدمات امدادی شبانه روزی به هموطنان گرامی اعلام می‌کند.

قاسمی نیا خاطر نشان کرد: امداد خودروی کانون برای ارج نهادن به مقام مشتریان و رعایت منشور حقوق شهروندان، در نظر دارد در طرح تابستان سال جاری، کارت‌های عادی اشتراک خود را به صورت رایگان توزیع کند .

هموطنان می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات شبانه‌روزی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، با شماره‌های امداد سراسری 09629 و 6423 (021) و برای دریافت کارت عضویت با شماره 66703573 (021) تماس حاصل کنند.